przesuń w lewo
logo logo logo logo logo
przesuń w prawo
 

Promocje

Aby zapewnić Państwu jak najlepszą opiekę, stale poszerzamy ofertę naszego salonu kosmetycznego. Ponadto przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne promocje na oferowane przez nas zabiegi, w tym manicure hybrydowy z efektem syrenki oraz zabieg pielęgnacji dłoni.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej oferty, zachęcamy do kontaktu.

 

OLAPLEX

      

Na jego punkcie oszalał świat. Każda dbająca o swoje włosy kobieta chociaż raz słyszała już tę nazwę. Mówią o nim wszyscy, a teraz mamy go my! Jednak co to jest ten OLAPLEX i jak on działa? Ta jednoskładnikowa substancja pozbawiona sylikonu ma jedno bardzo ważne zadanie - odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnątrz struktury włosa, redukując tym samym uszkodzenia mechaniczne,  także te spowodowane uszkodzeniami chemicznymi. Co to jednak oznacza dla nas? Oznacza, że w prosty sposób możemy pomóc naszym zniszczonym włosom i przywrócić im naturalny wygląd i blask! 

OLAPLEX może być stosowany na dwa sposoby - jako ochorna przy koloryzacji, lub jako regenracja niezależnie od niej. Przy koloryzacji zapewni on dłuższą trwałość koloru, a także pozwoli na większą swobodę, a nawet radykalność przy zmianie barwy. Jako produkt regeneracyjny naprawi lata zniszczeń naszych włosów z długoterminowym efektem. Gwarantujemy, że po zabiegu OLAPLEX jeszcze wiele 'myć włosów później' efekt będzie widoczny, a Wy nadal będziecie zadowolone!

Na czym to polega? OLAPLEX to zestaw trzech produktów, które stosowane razem dają bajeczny efekt.

  • Olaplex Bond Multiplier No.1 - wymieszany z rozjaśniaczem lub farbą wzmacnia trwałość koloru
  • Olaplex Bond Perfector No.2 - zmniejsza uszkodzenia spowodowane koloryzacja i ma działanie silnie regenerująca
  • Olaplex Hair Perfector No.3 - to produkt do stosowania raz w tygodniu w domu, w celu przedłużenia i wzmocnienia efektu zabiegu

 

Skoro już wiadomo czym jest i jak działa OLAPLEX, nie pozostaje już nic innego jak zapisać się do nas i przetestować go na własnych włosach. Serdecznie zapraszamy i gorąco polecamy- na pewno nie będziesz zawiedziona!

Chronos i Thavma

N O W O Ś Ć ! !  - ZABIEGI Juliette Armand

 

Skin Boosters - CHRONOS

 

twarz przed i po zabiegachZabieg Chronos zapobiega i redukuje już istniejące skórne oznaki starzenia, pozwalając na odwleczenie zabiegów chirurgii plastycznej.

 

Skóra jest najważniejszą barierą ochronną człowieka, a substancje aktywne zabiegu Chronos działają jak dodatkowa tarcza dla skóry. Jest ona aktywowana gdy szkodliwe czynniki próbują zakłócić równowagę biologiczną skóry, stanowi więc aktywną ochronę.

 

Składnikami aktywnymi zbiegu jest kwas hialuronowy, kwas liponowy, izoflawony sojowe, derma respiratory system, witamina A i E, kolagen, elastyna oraz olej migdałowy.

Dzięki zabiegowi Chronos głębokość zmarszczek zmniejszona jest w 39%, a produkcja kolagenu wzrasta do 350% produkcji przed-zabiegowej. Badania przeprowadzone po wykonanym zabiegu pokazują, że ponad 84% kobiet zauważyło odczuwalny wzrost nawilżenia skóry, a 68% stwierdziło, że ich skóra jest bardzo zregenerowana i miękka.

 

Skin Boosters - THAVMA

 

inwazyjna medycyna estetyczna

 Zamiast korzystać z inwazyjnej medycyny estetycznej, która zamraża  zmarszczki proponujemy zabieg THAVMA, likwidujący je bez używania  skalpela! Zabieg oparty na technologii EFFECTOX hamuje proces  powstawania zmarszczek mimicznyh oraz chroni przed starzeniem  biologicznym oraz fotostarzeniem.

 Składnikami aktywnymi w zabiegach THAVMA jest kwas glikolowy, kwas  hialuronowy, aloes, pentacare, olej awokado, olej lawendowy, witaminy A i  E oraz wiele innych.

 Nie musisz stosować botoksu i możez zrezygnować z operacji  plastycznych!!

 W przeprowadzonych badaniach 100% klientek stwierdziło, że ich skóra  jest delikatniejsza i lepiej się w niej czują, a 87% zauważyło wyraźne  zmniejszenie się zmarszczek mimicznych. 

REGENERIS

REGENERIS - MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWY

regeneracja twarzy

 

 

Eliksir młodości stworzony na bazie Twojego osocza.

Naturalna, indywidualna i przełomowa metoda w walce ze starzeniem skóry.

Od teraz takie zabiegi dostępne są także u nas.

Dowiedz się więcej - czytaj dalej lub zadzwoń!

Parafina Alessandro

NA RATUNEK ZNISZCZONYM DŁONIOM

Pozbądź się uczucia suchości i spraw by Twoje dłonie wyglądały pięknie i zdrowo!

Jak wiadomo, jesienią i zimą nasze dłonie są szczególnie narażone na zniszczenia. Przejmujące zimno, wiejący ciągle wiatr, a później także mroźna suchość powietrza ma bardzo złe działanie na skórę naszych dłoni. ALEJA PIĘKNA proponuje więc rozwiązanie! 

Zabieg parafinowy firmy Alessandro!

artykuły alessandro

Kąpiel w ciepłej parafinie poprawi poziom nawilżenia i ukrwienia dłoni, a także poprawi stan zniszczonych paznokci i zadziała regenerująco na skórki. Skóra stanie się elastyczniejsza i milsza w dotyku - wygląda zdrowo i aksamitnie. Zabieg przeprowadzany jest w jednorazowych rękawiczkach zapewniających higienę i sterylność, a podczas jego trwania dookoła unosi się relaksująca lawendowa mgiełka. Otaczające uczucie relaksu, spokoju i luksusu jest nie do opisania! Co więcej, podczas zabiegu parafinowego mogą być wykonywane inne zabiegi regeneracyjno-kosmetyczne w tym te na ciało, gdyż maszyna jest w pełni mobilna. 

 

W celu uzyskania najlepszych efektów polecamy serię 5 zabiegów przeprowadzanaych raz na dwa tygodnie. Zabieg parafinowy może być wykonywany zarówno na dłoniach, jak i na stopach, a w obu przypadkach jego cena wynosi 90 zł. 

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE - Zadbaj o siebie na nadchodzącą zimę!

pHformula

NOWOŚCI W ALEI PIĘKNA!

Mamy odpowiedź na Twoje problemy ze skórą - Resurfacing pHformula. Jest to nowa linia kosmetyków farmaceutycznych, nie tylko pielęgnujących skórę, ale mających takze właściwości lecznicze. Starzenie, trądzik, czy przebarwienia skóry to juz nie problem!

Zabiegi trwają do około 45 min i powinny być wykonywane w serii przynajmniej 3 zabiegów, co 2-4 tygodnie.

phFormula

Zachęcamy do dalszej lektury na temat zabiegów Resurfacing pHformula i zapraszamy do nas!

 

2015 © Salon kosmetyczny "Aleja Piękna"
Aleja Wojska Polskiego 41 lok 108/109
kom. 693 000 010, tel. 22 393 03 00