przesuń w lewo
logo logo logo logo logo
przesuń w prawo
 

NOWOŚCI SALONU

MANICURE-PEDICURE-VINYLUX

MANICURE-PEDICURE-VINYLUX

  NAJNOWSZE PRZEŁOMOWE ODKRYCIE W DZIEDZINIE STYLIZACJI PAZNOKCI 

VINYLUX - ZMYWALNY LAKIER HYBRYDOWY BEZ BAZY

Rewolucyjny lakier hybrydowy zapewniający od 7 do 10 dni modowej perfekcji...bez użycia bazy. VINYLUX to lakier hybrydowy, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Podczas gdy inne, zwykłe lakiery kruszę się, a ich wygląd pogarsza się z biegiem czasu, VINYLUX jest nieskazitelnie piękny i staje się coraz twardszy. 

manicure VINYLUX - 80 zł
pedicure VINYLUX -
130 zł

LA BIOSTHETIQUE

  

 

 

 

 

MARKA, KTÓRA ZADZIWIA I PRZEKONUJE DO KOLORYZACJI

Bardzo wysoka jakość kosmetyków do włosów, których produkcja oparta jest na naturalnych składnikach, oraz znacznie większe niż w przypadku innych marek - nastawienie na działanie pielęgnacyjne. Jak wiadomo istnieje pogląd, że farbowanie włosów zawsze szkodzi i niszczy. Marka La Biosthetique postanowiła zmienić ten pogląd. Tworzą oni delikatnie, nie niszczące włosów farby, a także supiają się na działaniu regeneracyjnym swoich produktów, stworzyli więc ogromny wybór zabiegów pielęgnujących, które można przeprowadzić równolegle lub niezależnie od koloryzacji.

REGENERACJA NA WYSOKIM POZIOMIE
- 3 fazowy zabieg dla zniszczonych włosów o rozdwojonych końcówkach
Intensywna regeneracja włosów dzięki działaniu pochodnych kwasów tłuszczowych tworząca organiczną powłokę ochronną, klóra zamyka składniki odżywcze wewntrz keratyny. Włosy natychmiast odzyskują jedwabistość i blask.
- luksusowa pielęgnacja włosów zniszczonych
Nadaje włosom naturalny blask, elastyczność, zwiększa ich objętość
- pielęgnacja serum o natychmiastowym działaniu
Uelastycznia i wyrównuje strukturę włosów, natychmiast poprawia ich elastyczność "LIFT dla włosów"
- maska do włosów o mocno zniszczonej strukturze
Poprawia jakość wrażliwych i porowatych włosów. Polecany szczególnie dla włosów cienkich i mocno zniszczonych
- regeneracja odżywcza z kompleksem ochrony koloru włosów farbowanych
Pielęgnacja poprawiająca kondycję włosów nadająca im jedwabistości i blasku. Intensywnie nawilża i odżywia. Przedłuża intensywność koloru włosów.

 

Depilacja Lycon

Depilacja Lycon

Delikatny wosk LYCON i niemalże bezboleśnie wykonana depilacja skutecznie usuwa włosy o długości nawet 1 mm oraz daje trwałe rezultaty utrzymujące się nawet do 8 tygodni. Przy regularnej depilacji woskiem odrastający włos staje się słabszy i delikatniejszy, dzięki czemu czas między zabiegami znacznie się wydłuża. 

NANOKERATIN SYSTEM

NANOKERATIN SYSTEM

  KERATYNA

Trwałe prostowanie włosów metodą
NANOKERATIN SYSTEM

To rewolucyjna technologia w dziedzinie prostowania i regeneracji włosów. Efekty utrzymują się od trzech do pięciu miesięcy. Nanokeratyn System przywraca włosom gładkość, jedwabistość i witalność.

ZOYA PIXIE DUST

ZOYA PIXIE DUST

 ZOYA PIXIE DUST

Kolekcja PIXIE DUST to ostatni trend "must have" - lakiery dające strukturę, matowe a jednocześnie magicznie lśniące. Pixie Dust idealnie wpasowuje się w bieżące trendy, gdzie główną rolę oprócz koloru odgrywa struktura paznokci. To sześć bajecznych kolorów długo utrzymujących się na paznokciach, dających niepowtarzalne, mieniące się "cukrowe" wykończenie.

2015 © Salon kosmetyczny "Aleja Piękna"
Aleja Wojska Polskiego 41 lok 108/109, 01-503 Warszawa
kom. 693 000 010, tel. 22 393 03 00