Aleja Piękna - kosmetyczka na Żoliborzu

Zachęcamy do odwiedzenia Alei Piękna, nowoczesnego centrum urody, zdrowia i relaksu. Gwarantujemy Państwu nie tylko profesjonalną obsługę, ale także fachowe doradztwo.

Podczas wykonywania zabiegów oferowanych przez nasz salon kosmetyczny, wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia kosmetologii oraz nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy w perfekcyjny sposób zadbać o właściwy wygląd Państwa ciała i sylwetki.

W naszym centrum urody przeprowadzamy masaże lecznicze, w tym masaże sportowe oraz masaże dla kobiet w ciąży oraz masaże aromaterapeutyczne, a także wyszczuplające i modelujące ciało. Zajmujemy się również pielęgnacją stóp i dłoni: oferujemy pedicure oraz manicure hybrydowy i japoński.

Oprócz tego, przygotowaliśmy dla naszych klientów bogatą ofertę z zakresu medycyny estetycznej, w tym zamykanie naczynek, wygładzanie zmarszczek mimicznych oraz ostrzykiwianie osoczem bogatopłytkowym. Ponadto wykonujemy zabiegi mikrodermabrazji oraz mezoterapii mikroigłowej.

Aktualne ceny naszych usług fryzjerskich znajdziesz tutaj:

CENNIK FRYZJER

 

Proponujemy także możliwość skorzystania z usług z zakresu fryzjerstwa i wizażu. Oferujemy koloryzację, regenerację oraz stylizację włosów, w tym czesanie okolicznościowe. Podczas zabiegów z zakresu fryzjerstwa korzystamy wyłącznie z najlepszych kosmetyków, w tym preparatów francuskiej marki La Biosthetique. Ponadto, zapraszamy wszystkie klientki na makijaż ślubny oraz codzienny.

Paniom, które nie mają zbyt wiele czasu, które mogą poświęcić na codzienny makijaż, polecamy makijaż permanentny.

Zapewniamy najwyższy standard świadczonych przez nas usług. W warszawskim salonie kosmetycznym Aleja Piękna pracują wyłącznie osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje do wykonywania oferowanych przez nas zabiegów. Aby zapewnić Państwu jak najlepszą opiekę, współpracujemy z doświadczonymi lekarzami medycyny estetycznej, a także dietetykiem oraz trychologiem.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy do możliwość zakupu bonów upominkowych, a także specjalnych pakietów okolicznościowych.

Gabinet kosmetyczny Aleja Piękna Warszawa Żoliborz
Aleja Wojska Polskiego 41 lok 108/109,
01-503 Warszawa