przesuń w lewo
logo logo logo logo logo
przesuń w prawo
 

Promocje

Aby zapewnić Państwu jak najlepszą opiekę, stale poszerzamy ofertę naszego salonu kosmetycznego. Ponadto przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne promocje na oferowane przez nas zabiegi, w tym manicure hybrydowy z efektem syrenki oraz zabieg pielęgnacji dłoni.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej oferty, zachęcamy do kontaktu.

 

Godziny otwarcia w grudniu

 

W okresie świątecznym chcemy zapewnić Wam jak najlepszą obsługę, dlatego - 

  22.12 i 23.12 pracujemy w godzinach 9:00 - 21:00

24.12 nieczynne

  31.12 pracujemy w godzinach 9:00 - 18:00

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

BLACK FRIDAY

Black Friday w Alei Piękna

Wielkie święto promocji u nas trwa przez cały tydzień %%

Skorzystaj z wyjątkowej promocji w Naszym salonie od 21.11 do 27.11.2018

  • zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało -20%
  • zabiegi z zakresu Ericson Laboratorie -5%
  • zabiegi z zakresu fryzjerstwa -10%

 

* Black Friday nie łączy się z pozostałymi promocjami

 

Ericson Laboratorie

 

 

 

 

Ericson Laboratoire to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej, działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. Od prawie 10-ciu lat z powodzeniem rozwija się również na polskim rynku. Dzięki niespotykanej skuteczności, popartej zaawansowanymi merytorycznie założeniami, zabiegi gwarantują spektakularne efekty, a w związku z tym satysfakcję klienta oraz permanentny rozwój kompetencji kosmetyczki. Koncepcje oferowanych produktów i zabiegów powstają we współpracujących ze sobą ośmiu wyspecjalizowanych laboratoriach naukowo-badawczych. Ericson Laboratoire wykorzystuje niespotykaną efektywność zawartych w kosmetykach składników aktywnych w działaniach anti-aging. Połączenie skuteczności zabiegów z zasadami multiterapii owocuje głębokim i długotrwałym efektem odmłodzenia skóry. Poszczególne zabiegi są ukierunkowane na konkretne działania, m.in.: wypłycanie zmarszczek, modelowanie owalu czy genetyczne odmładzanie.

W Naszym salonie oferujemy duży wybór zabiegów tej marki, w tym - zabieg MESOVIT, zabieg FEMINITY lub zabieg ACTI-BIOTIC. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki oferty, albo bezpośrednio pod Naszym numerem telefonu - 693 000 010.

  

                                      

 

IBX

 Przedstawiamy NOWOŚĆ - IBX SYSTEM! 

 

  Jest to wspaniały zabieg, regenerujący nawet bardzo zniszczone paznokcie.

 Dzięki zawartości olejów jojoba i awokado zapewnia doskonałe nawilżenie i przyspiesza wzrost paznokci. Ma podwójne działanie - jako regeneracja i odbudowa paznokci lub jako ochrona paznokci stosowana pod manicure żelowy lub hybrydowy.

 Samodzielnie zabieg kosztuje 30 zł, a jako dodatek do dowolnego manicure to koszt 20 zł.

 

 

OLAPLEX

      

Na jego punkcie oszalał świat. Każda dbająca o swoje włosy kobieta chociaż raz słyszała już tę nazwę. Mówią o nim wszyscy, a teraz mamy go my! Jednak co to jest ten OLAPLEX i jak on działa? Ta jednoskładnikowa substancja pozbawiona sylikonu ma jedno bardzo ważne zadanie - odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnątrz struktury włosa, redukując tym samym uszkodzenia mechaniczne,  także te spowodowane uszkodzeniami chemicznymi. Co to jednak oznacza dla nas? Oznacza, że w prosty sposób możemy pomóc naszym zniszczonym włosom i przywrócić im naturalny wygląd i blask! 

OLAPLEX może być stosowany na dwa sposoby - jako ochorna przy koloryzacji, lub jako regenracja niezależnie od niej. Przy koloryzacji zapewni on dłuższą trwałość koloru, a także pozwoli na większą swobodę, a nawet radykalność przy zmianie barwy. Jako produkt regeneracyjny naprawi lata zniszczeń naszych włosów z długoterminowym efektem. Gwarantujemy, że po zabiegu OLAPLEX jeszcze wiele 'myć włosów później' efekt będzie widoczny, a Wy nadal będziecie zadowolone!

Na czym to polega? OLAPLEX to zestaw trzech produktów, które stosowane razem dają bajeczny efekt.

  • Olaplex Bond Multiplier No.1 - wymieszany z rozjaśniaczem lub farbą wzmacnia trwałość koloru
  • Olaplex Bond Perfector No.2 - zmniejsza uszkodzenia spowodowane koloryzacja i ma działanie silnie regenerująca
  • Olaplex Hair Perfector No.3 - to produkt do stosowania raz w tygodniu w domu, w celu przedłużenia i wzmocnienia efektu zabiegu

 

Skoro już wiadomo czym jest i jak działa OLAPLEX, nie pozostaje już nic innego jak zapisać się do nas i przetestować go na własnych włosach. Serdecznie zapraszamy i gorąco polecamy- na pewno nie będziesz zawiedziona!

2015 © Salon kosmetyczny "Aleja Piękna"
Aleja Wojska Polskiego 41 lok 108/109, 01-503 Warszawa
kom. 693 000 010, tel. 22 393 03 00